Hakkımızda

 
DNA Gentesti - Bizi Arayın
 
 
İGG Genetik Tanı Merkezi olarak; 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olup özellikle DNA Testleri, PGT, Kanser Genetiği, Tek Gen Hastalıkları, Prenatal Tanı üzerine yoğunlaşmıştır. Genetik Tanı uygulamalarını 20 yılı aşkın tecrübesiyle yürütmekte olup, tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir.

Laboratuarımız, DNA Testi – Babalık Testi ve Genetik Test uygulamalarını ulusal genetik danışmanlık ağıyla ve uluslararası işbirlikleriyle sürekli geliştirerek güvenilir alt yapıya sahip akredite test paneli oluşturmuştur. DNA Babalık Testi ve Diğer Genetik Testler hakkında, bilgi verici ve klinik olarak yönlendirici Tıbbi Rapor verebilen merkezimizde Güncel Tıbbi Teknoloji konusunda Uzmanlaşmış Tıbbi Kadro ile hizmet verilmektedir.

20 Yılı aşkın Tecrübe ve Birikim ile, Genetik Tanı Merkezimiz; Kamu ve Özel Hastanelere, Özel Tedavi Merkezi ve Laboratuara, ülke içinden ve yurtdışından başvuran vaka ve hastalarına SÜREKLİLİK gösterebilen bir standartta hizmet vermektedir.

Güncel teknoloji konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, Güncel Tıbbi Teknolojik Cihaz Parkurumuz ile DNA Testi & Babalık Testi ve Genetik testlerimiz, zamanında doğru ve açıklayıcı Tıbbi Rapor ve Danışmanlık hizmeti verilerek yapılmaktadır.

 
Merkezimiz, uzmanlaşmış personeli ile sürekli kendini geliştirmeyi, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamakta olup, Genetik alanda Ulusal ve Uluslararası akreditasyona sahip, kendini kanıtlamış öncü Genetik ve Ar-ge Laboratuvarlarla iş birliği yaparak sizlere güvenilir ve doğru hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
 

Vizyonumuz

Gerekli olan stratejilerin uygulanabilmesi, dünyadaki bilimsel çalışmaları yakından takip etmek ve bunlara katkıda bulunmak, yeni teknolojileri ülkemizde ilk uygulayan olmak ve genetik alanındaki en son gelişmeleri dünya ile eş zamanlı olarak sizlere sunmak.

Misyonumuz

Günümüz teknolojisinin bilimsel çalışmalar ışığında ulaştığı en son gelişmeleri etik kurallar çerçevesinde uygulayan, hasta ve donör haklarına saygılı olmayı ilk planda tutan, güvenilir hizmet vermeyi amaçlayan ve kendini sürekli geliştiren öncü bir kurum olmak.

Gizlilik

Vaka ve Hastanın gizliliğe uygun bir ortamda her türlü sağlık hizmeti almaya hakkı vardır. Mahremiyetinin korunmasını açıkça talep edebilir. Her türlü tıbbi müdahale, Vaka ve hastanın mahremiyetine saygı gösterilmek suretiyle icra edilir. Gizliliğe uygun bir ortamda sağlık hizmeti almaya hakları vardır.

Vaka ve Hastalarımıza ait kişisel veri, bilgi, belge SADECE Testi yaptıran kişi ile paylaşılır. 3 üncü Kişi, Kamu ve Özel kurum, kuruluş, gerçek ve tüzel kişiliklere katiyen bilgi verilmez, veri ve belge paylaşılmaz.

Laboratuarımız, Etik kurallar ve İlgili Yasal mevzuat gereğince, kişisel verilerin korunması ve saklaması ile ilgili üst düzey güvenliği garanti etmektedir. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Kanun çerçevesinde bunun yasal bir zorunluluk olduğunun bilinci ile hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • 20 yılı aşkın Bilgi ve Tecrübemizi, 2006 yılı itibari ile Kurumsallaştırmış olup, Laboratuarımızda, DNA Testi – Babalık Testi ve Genetik Testler branşında uzun yıllardır kesintisiz ve sürekli hizmet vermekteyiz.
  • Kamu ve Üniversite Hastanelerinin, Özel Hastane ve Laboratuarların Genetik Tanı Hizmeti aldığı T.C.Sağlık Bakanlığı Akreditasyonuna (Genetik Merkezi Ruhsatı) sahibiz.
  • Uzman Tıbbi Kadrosu, Araştırma Geliştirme Faaliyetleri, ileri teknolojik cihaz parkuru, sürekli hizmet verme anlayışı ile İGG Genetik olarak Türkiye ile birlikte yurt dışına da DNA Testi – Babalık Testi ve Genetik hastalıklar Tanısı ile ilgili hizmet vermekteyiz. Ar&Ge Faaliyetleri ile Tıp dünyasına katkı sağlamaktayız.
  • DNA Babalık Testi ve Genetik Testlerimizi, Dünya Sağlık Otoriteleri tarafından belirlenmiş standartlara göre çalışmaktayız.
  • Kurumsal olarak 2006 yılından bu yana 250 Bini aşkın hasta ve vaka deneyimimiz ile Genetik Tanı, Genetik Danışmanlık ve DNA Testi uygulamasını zamanında, doğru ve güvenilir tıbbi rapor ve danışmanlık hizmeti vererek sonuçlandırmış ve teslim etmiş olmanın huzuru ile kendimizi sürekli geliştirerek çalışmaktayız.

 
DNA Gentesti - Bizi Arayın
Online Randevu Talebi